Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tak jo.. tedy začněme... Dříve než si hafana obstaráte, se musíte ujistit, zda-li máte na pejska vůbecc čas. Musíte si vzít na vědomí, že takový ,,boloňák" vyžaduje (aspoň ze začátku) spusty času a námahy, aby z něj vyrostlo psisko jak se patří.

    Za druhé berte na vědomí, že štěně boloňáka je jako malé dítě, tím chci říct, že se  musíte smířit  s náhodně ,,vyčarovanými" loužičkami po domě, s brzkým vstáváním(to proto, abyste vašeho pejska vyvenčili) a s tím, že váš miláček bude vyžadovat trpělivost ohledně výcviku.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Ryby Dynamit

(Lieselotte.1994, 6. 7. 2018 11:36)

“ Jakub Kavan, 30 let. Tento aktivátor skutečně funguje, postříkal jsem jím návnadu a ulovil jsem díky němu jak dravé, tak lekavé ryby. Nikdy jsem nenachytal tolik různých druhů ryb! Ryby si o to samy říkají. Je to úžasné. Navíc není aktivátor vůbec těžké používat, stačí postříkat návnadu. Aktivátor ovlivní instinkt ryb, což vede k aktivaci jejich sklonu sdružovat se za účelem ochrany. https://rybydynamit.com/ Kukuřice Meleg – Dynamite baits. Je vůbec možné něco testovat na kukuřici? Určitě! Protože není kukuřice jako kukuřice. Ze začátku se vrátím trochu zpět. Kdysi pro mě obyčejná vařená kukuřice byla návnadou a nástrahou no. 1. Nachytal jsem na ní stovky kaprů, včetně několika z těch větších, jaké jsem kdy chytil.

pejsek doma a venku

(sabina, 10. 2. 2010 17:43)

chtěla bych se zeptat. jak dlouho vydrží doma sám?? a po jaké době bych s ním měla chodit ven?? odepiš prosím na muj email sabuskqa@seznam.cz

Re: pejsek doma a venku

(strouhalova d, 10. 10. 2011 13:18)

ja bych tela vedet jak dlouho vydrzi doma sam

Re: Re: pejsek doma a venku

(admin blogu , 13. 10. 2011 21:51)

Pejsek se dá naučit, aby vydržel i 10h. sám doma ... U nás se to naučil jednoduše, protože přes celé dopoledne není nikdo doma, takže si náš zvykl, ale není dobré ho nechávat samotného až moc dlouho.

v lékárně

(admin blogu, 27. 10. 2008 14:43)

v lékárně.To používají normálně lidé na oči ale pro pejsky je to taky dobré mému psíkovi to dost pomohlo.Hodně štěstí s očičkama :-)

Andrejka

(a kde?, 27. 10. 2008 10:57)

Předem děkuju za odpověď! Chci se ještě zeptat kde tu borovou vodu seženu?

pro Andrejku

(admin blogu, 27. 10. 2008 9:52)

Já s těma očičkama mám také zkušenosti jedna paní která má taky bol. psíka nám poradila, že máme pejskovi dávat každý den mrkev ale nesmí jí být moc jinak by pejsek zežloutl ale její pejsek má krásné bílé oči.Ale opravdu jenom malilinko malilinko mrkve.Nebo u veterínáře se dá pejsek uspat a veterinář mu propláchne slzné kanálky.Ale není to natrvalo.Nebo nejlepší je pejskovi koupit borovou vodu která pomáhá a když mu budete oči čistit borovou vodou každý den tak pejsek bude mít o dost lepší:-) .S těma ušima, ale zkušenosti nemám.Záňety se musí trpělivě čistit a po dlouhé době to zmízí.Otec má loveckého psa který trpí na záňet uší s průvanu á chodí sním k veterináři a používá speciální kapky , ale léčení trvá strašně dlouho.Budete muset vydržet, ale doufám,že se váš pejsek co nejrychleji uzdraví :-)

ouška a očička...

(Andrejka, 26. 10. 2008 23:10)

Dobrý den, vím že po mém vzkazu mě pošlete hned k veterináři nebo mi odpovíte, že nejste veterinář, ale přeci jenom....dal se nám do uší zánět, veterinář nám dal mast, která stejně nepomáhá a po 4dnech ji musíme opět použít, aby ouška nesmrděli. Je to nepříjemné jak čichem pro nás tak pro pejska, když po 4dnech ho musíme "trápit" a ouška znovu a znovu čistit.
A teď očička, vím že pejskům tečou, ale nám abnormálně. Čistím je pokaždé když vidím, že pod očky to má mokré, zkoušela jsem i stříhat u očiček a pořád nic. Zkoušela jsem i přímo pro bílé pejsky mastičku pod očička na vybělení a stále nic! Přitom jsem viděla už hodně pejsků, které to měli krásně čisté!!!
Pokud s něčím máte zkušenost a víte jak poradit, tak neváhejte a dotoho!Děkuji